Kino Praha nieczynne!

To już koniec działalności Kina Praha. I choć oficjalna informacja pojawiła się na temat zamknięcia kina w Prima Aprilis, to jednak to nie żart. Z ostatnim dniem marca bowiem operator Kina Praha, spółka Meteora Films sp. z.o.o. faktycznie zakończył swoją działalność.

Okazuje się, że zamknięcie kina spowodowane jest szeregiem czynników zewnętrznych, które dotknęły spółkę finansowo. Normalne funkcjonowanie kina jest niemożliwe i koniecznością jest zamknięcie go.

Dnia pierwszego kwietnia br. w oficjalnym komunikacie mogliśmy przeczytać

„[…] Wszystkich naszych Klientów, Współpracowników i Partnerów, którzy przez prawie 7 lat działalności spółki Meteora Films sp. z o.o. jako operatora Kina Praha korzystali z naszych usług i współtworzyli z nami Kino Praha przepraszamy za wynikłe z zaistniałej sytuacji utrudnienia i komplikacje oraz dziękujemy im za współpracę”.

Obecnie trwają zwroty zakupionych na seanse wprzód biletów, jak zapewnia spółka, proces zakończenia działalności zarząd Meteora Films sp. z.o.o. chce przeprowadzić w sposób możliwie najmniej uciążliwy.

„To nie jest prima aprilis, choć bardzo byśmy chcieli, aby był” – napisali na facebookowym profilu prowadzący Kino Praha.

Więcej informacji o kinie znajdziecie TU.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *