Tani teatr dla dzieci? Na Pradze-Północ to możliwe!

Bilet tylko za 5 zł  i gwarancja udanej zabawy, bez krzty nudy? Teraz to możliwe. Już jutro zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl muzyczny w wykonaniu Teatru Itakzagramy. Gdzie? Oczywiście w Domu Kultury Praga.

Zaplanujcie jutrzejsze popołudnie. 12 lutego o godzinie 16:30 oraz o godzinie 17:45 aktorzy teatru Itakzagramy wystąpią przed Wami z wyjątkowo zabawnym, opartym o wartościową literaturę przedstawieniem zatytułowanym „TO MI GRAJ!”.

„W to mi graj” to musical dla dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami na podstawie najbardziej znanych bajek Fredry i Mickiewicza: „Paweł i Gaweł”, „Małpa w kąpieli”, „Przyjaciele”, w którym psotna małpka przez swoją kąpiel robi bałagan w całym domu. Wybryki Małpki spowodowały, że przez dom spokojnego Pawła i rozbrykanego Gawła przeszła powódź. Ktoś to musi przecież posprzątać… Tak więc cała trójka, mimo wzajemnych niechęci, wspomagana przez właścicielkę owego domu, zakasuje rękawy i wspólnie zabiera się do pracy, którą jednak ciężko będzie nazwać zwyczajnym sprzątaniem… Jednak kiedy robimy coś razem, w grupie, to żadne zadanie nie jest straszne i ze wszystkim damy sobie radę, nawet z potwornym bałaganem.

„W to mi graj!” to opowieść o tym, że „jak ty komu, tak on tobie” oznacza odpłatę także za wyświadczaną innym pomoc, że warto dać każdemu szansę, gdyż przy bliższym poznaniu może się okazać, że tak naprawdę więcej nas łączy niż dzieli, a kiedy robi się coś wspólnie, nawet nieciekawe zadanie staje się dużo przyjemniejsze i łatwiejsze.

Interakcje w czasie spektakli oraz mnóstwo zabawnych sytuacji sprawią, że dzieci nie będą się nudziły nawet przez chwilę.

Czas trwania: 60 minut

Obsada:

Scenariusz: JOANNA MAZEWSKA i KATARZYNA GRUSZEWSKA

Reżyseria: JOANNA MAZEWSKA

Scenografia: NATALIA KATARZYNA JARNUSZKIEWICZ

Muzyka i przygotowanie wokalne: BARTEK CABOŃ

Choreografia: AGNIESZKA SENDEROWSKA

Występują: KATARZYNA GRUSZEWSKA, JOANNA MAZEWSKA, ARTUR PASTUSZKO, PATRYK PAWLAK

Opracowanie graficzne: MATEUSZ KALINOWSKI

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w DK Praga.

Istnieje możliwość rezerwacji i odbiór na pół godziny przed spektaklem.

Źr. DK Praga

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *