Dowiedz się, co się zmieni w dzielnicy. III Sesja Rady Dzielnicy Praga-Północ już dziś!

Podczas sesji rady dzielnicy radni omawiają sprawy dotyczące m.in. zmian, jakie można wprowadzić w różnych częściach Pragi, by mieszkańcom żyło się lepiej, bezpieczniej i bardziej komfortowo. Nie pozostaje zatem nic innego, jak zaprosić zainteresowanych losem Pragi na III Sesję Rady Dzielnicy.

Już dziś, dnia 22.01.2019 r. o godz. 16:30, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Kłopotowskiego 15, odbędzie się III Sesja Rady Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Podczas najbliższego spotkania przedstawione zostaną informacje w sprawie możliwości utworzenia w budynku dawnego Gimnazjum nr 30 liceum ogólnokształcącego oraz planowanych inwestycji na terenie VII Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Namysłowskiej 21.

Ponadto Rada Dzielnicy przyjmie uchwałę w sprawie wystąpienia z inicjatywą uchwałodawczą do Rady m.st. Warszawy odnośnie zwiększenia kryterium metrażowego dla osób ubiegających się o najem lokalu komunalnego z zasobu m. st. Warszawy.

Jeśli chcecie być na bieżąco z interpelacjami radnych czy też macie ochotę poznać decyzje w sprawie korzystnych rozwiązań dotyczących prażan, to nie zwlekajcie i przybądźcie do urzędu. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu, będą mogły obejrzeć transmisję on-line z sesji.

Serdecznie zapraszamy.

Źr. UD Praga-Północ

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *