Czterdziestolatek zaatakował swoją partnerkę nożem. Kobieta trafiła do szpitala

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym z miejscowych hoteli. Czterdziestodwuletni mężczyzna ranił swoja partnerkę nożem. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, powodem ataku mogła być zazdrość.

Kilka minut po 1.00 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z hoteli doszło do awantury. Podczas ostrej wymiany zdań 42-letni mężczyzna zaatakował nożem 47-letnią partnerkę. Pokrzywdzona trafiła do szpitala.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zatrzymali mężczyznę, który okazał się być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze przewieźli napastnika do komendy przy ul. Jagiellońskiej. Jak wykazało badanie alkomatem, miał on aż 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak czytamy na stronie komendy, „[…] Sprawą zajęli się śledczy z Jagiellońskiej. Policjanci przesłuchali świadków i szczegółowo ustalili wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Okazało się, że powodem takiego zachowania 42-latka mogła być jego zazdrość o partnerkę. Na podstawie uzyskanych informacji prokurator sformułował zarzut dla mężczyzny”.

Teraz Marek I. odpowie za uszkodzenie ciała swojej partnerki i narażenie jej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źr. KRP VI

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *