Olga Bołądź w Domu Kultury TU Praga w cyklu Praskie Spotkania z Gwiazdą

Dziś zapraszamy Was do przybliżenia sobie wyjątkowej i barwnej postaci aktorskiego świata. Na Praskie Spotkanie z Gwiazdą zapraszamy Was do Domu Kultury Tu Praga już jutro. Gościem będzie Olga Bołądź.

Zarezerwujcie swój czas we wtorek o godzinie 18.00 i przyjdźcie na Sawinkową, by spotkać się z polską aktorką filmową i telewizyjną, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – Olgą Bołądź.

Kino pokochało ją za niezwykle wyraziste kreacje w filmach Bodo Koxa czy Patryka Vegi. Jednak od zawsze Olga dzieliła swoje życie zawodowe między teatr i film. Grała w Teatrze Polonia, Narodowym Starym Teatrze. Na dużym ekranie widzowie mogli ją podziwiać m.in. w takich filmach jak: „Korowód” (2007), „Piksele” (2009), „Zero” (2009), „Kobieta, która pragnęła mężczyzny” (2010), „Skrzydlate świnie” (2010), „Prosto z nieba” (2011), „Nad życie” (2012), „Dziewczyna z szafy” (2012), „Dzień dobry, kocham cię” (2014), „Służby specjalne” (2014), „Słaba płeć?” (2015), „Człowiek z magicznym pudelkiem” (2017), „Botox”, „Kobiety mafii” (2018). Zagrała również w kilku serialach: „Skorumpowani”, „Czas honoru”, „Teraz albo nigdy!”, „Do wesela się zagoi”, „Hotel 52”, „Układ warszawski”, „Na krawędzi”, „Skazane”. Aktorka zadebiutowała także w roli reżysera w filmie: Alicja i Żabka.

Prywatnie Olga działa w założonej z innymi aktorkami Fundacji GERLSY. Jeśli macie ochotę porozmawiać z aktorką, to serdecznie zapraszamy jutro o 18.00. Spotkanie, mające charakter wywiadu z udziałem publiczności, poprowadzi Radosław Mróz, dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Zapraszamy do sali koncertowej DK Tu Praga. Wstęp wolny.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *