Warsztaty ceramiczne „100 stanów wolności”. Twoja mozaika ozdobi przejście przy Sawinkowej

Dziś zapraszamy Was do udziału w bezpłatnych warsztatach ceramicznych zatytułowanych „100 stanów wolności”. Podczas zajęć będziecie mogli stworzyć elementy mozaiki ceramicznej, która w listopadzie ozdobi przejście przy Domu Kultury TuPraga przy Sawinkowej. Sprawdźcie szczegóły.

Drodzy Prażanie i Prażanki – w Dom Kultury TuPraga będziemy robić mozaikę ceramiczną, która w listopadzie będzie zamontowana w przejściu przy B.Sawinkowa 2. Jeśli chcecie, żeby na Pradze zawisła jakaś artystyczna cząstka Was – zapiszcie się na warsztaty […]” – tak do udziału w bezpłatnych warsztatach zapraszają organizatorzy z Domu Kultury TuPraga. My również dołączamy się do zaproszenia.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w nadchodzący weekend: 29 i 30 września, w godz. 11:00-14:00. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 10 r.ż., młodzieży oraz dorosłych. Najmłodsi uczestnicy biorą udział w spotkaniu wraz z opiekunem.

Warsztaty, których tematem przewodnim będzie wolność, poprowadzi Ewelina Wójtowicz, artystka, autorka zaprezentowanych poniżej kafli.

W programie warsztatów znajdziecie: demonstrację podstawowych technik ceramicznych, formowanie kafli, naukę poszczególnych technik zdobniczych, w tym druk na ceramice oraz indywidualną pracę twórczą.

Organizatorzy zapraszają do udziału. Zachęcają do przyniesienia ze sobą inspirujących fotografii, plakatów, wierszy, wszystkiego, co kojarzy się Wam z wolnością. Temat przewodni posłuży uczestnikom do stworzenia mozaiki ceramicznej, która w listopadzie zawiśnie w przejściu przy ul. Sawinkowej.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie tu.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *