Nad Wisłą zaginęła nastolatka. Matka prosi o pomoc

Zgodnie z informacją opublikowaną na portalu Warszawalokalnie.pl ostatnim miejscem pobytu 14-letniej Dominiki Płuzińskiej były Bulwary Wiślane. Matka dziewczyny prosi o pomoc w odnalezieniu córki.

„Proszę o pomoc w odnalezieniu mojej córki. Zaginęła Dominika Płuzińska lat 14. Ostatni raz widziano ją 4 września 2018 r. nad Wisłą” – tak brzmiał post pani Pauliny, która po zaginięciu nastolatki zgłosiła ten fakt na policję, ale jednocześnie podjęła poszukiwania przez portal społecznościowy Facebook.

Okazuje się, że matka z córką przyjechały do Polski 6 tygodni temu z Anglii, by spędzić wakacje u babci. Niestety wizja powrotu do Wielkiej Brytanii nie przypadła do gustu nastolatce, która uciekła matce w sobotę. Na szczęście wróciła i matka nabyła bilety powrotne na dzień 5 września. Mimo obietnicy wspólnego wyjazdu z kraju dziewczyna zniknęła.

Dominika widziana była ostatni raz na Bulwarach Wiślanych 4 września. Jak podaje Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV sprawa została zgłoszona i obecnie trwają poszukiwania nieletniej. Wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu Dominiki, prosimy kierować bezpośrednio do policyjnego Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich pod numerem telefonu: 22 603 94 91.

Fot. Facebook / Paulina Marta

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *