Zostań twórcą zwierzęcego kalendarza! Konkurs fotograficzny Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego trwa

Lubisz fotografować zwierzęta i jesteś częstym gościem Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego? Uchwyć najpiękniejsze gatunki w swoim kadrze i zgłoś zdjęcie do konkursu. Z wybranych przez internautów fotografii stworzony zostanie kalendarz na 2019 rok.

Warszawski Ogród Zoologiczny ogłosił konkurs, w którym możesz zostać autorem fotografii zwierząt, co więcej, udostępnione przez Ciebie zdjęcia będą zdobić karty kalendarza na 2019 rok.

W konkursie może wziąć udział każdy, od niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgodna opiekuna. Wystarczy, że sfotografujesz dowolne zwierzę – mieszkańca Ogrodu Zoologicznego i prześlesz fotografię na adres: konkursfoto@zoo.waw.pl do 10 września!

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, zapisane w formacie JPG, w rozmiarze nie większym niż 4512 x 3012. Fotografie powinny być w orientacji poziomej, bo tak zaplanowany został format kalendarza.

W pierwszym etapie selekcji nadesłanych prac weźmie udział jury w składzie: Dyrektor ZOO – dr Andrzej G. Kruszewicz, Kierownik Działu Dydaktycznego – Agata Borucka oraz Fotograf w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym – Ewa Ziółkowska. Komisja dokona wyboru najlepszych zdjęć 14 września br.

Etap drugi i wybór zwycięzcy przypadnie 1 października br. internautom. To oni w głosowaniu na Facebooku wybiorą fotografie, które będą zdobić kalendarz 2019 roku.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie fotograficznym, to zapoznaj się z regulaminem i nie zwlekaj – odwiedź Warszawski Ogród Zoologiczny i pstrykaj. Zostań fotografem zwierząt!

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *