Wypożycz lub przynieś książkę, czyli Book Stop w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym

Maniacy czytelnictwa, którzy chętnie zaglądają do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego! Przypominamy Wam o Przystanku Książka. Book Stop, czyli punkt, który stanął w ZOO i umożliwia wypożyczenie książki czeka na WAS! Tak, tak! Czytamy wszędzie! A jeśli macie zbędne książki, to w ZOO również znajdzie się dla nich miejsce!

Dziś komunikat dla wszystkich miłośników książek. Przystanek książka (Book Stop), który powstał w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym dzięki Klubowi Rotary Warszawa-Józefów, nadal pięknie prezentuje się niedaleko żyrafiarni.

Zapraszamy Was do odwiedzenia zwierzaków oraz zajrzenia do budki Book Stop, w której czekają na Was ciekawe książki. Możecie również uporządkować własną biblioteczkę, wyselekcjonować niepotrzebne książki, przynieść je do ogrodu i pozostawić w czerwonym kiosku oznaczonym logo Book Stop i Rotary.

Warto przypomnieć, że idea punktu czytelniczego w ZOO została zaczerpnięta z pomysłu zrealizowanego przez Andrzeja Cieślawskiego z warszawskiego klubu City, który Przystanek Książka postawił w Konstancinie. Członkowie klubu Rotary Warszawa-Józefów, realizującego działania na rzecz lokalnych społeczności, zainteresowali projektem propagującym czytelnictwo dyrektora Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego dra Andrzeja Kruszewicza i tak oto goście ZOO mogą przyjemnie i pożytecznie spędzić czas, czytając.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z punktu Book Stop.

źr. http://zoo.waw.pl/ http://rc-warszawajozefow.pl

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *