Wejdź do ZOO bez kolejki. Kup bilet przez telefon

Od teraz wejściówki do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego nabędziesz dzięki mobilnej aplikacji mPay. Zaoszczędzisz czas i nerwy, płacąc za bilet smartfonem.

Warszawski Ogród Zoologiczny wciąż się rozwija. Chcąc zapewnić najwyższy poziom usług swoim gościom, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, tym razem proponuje sprzedaż biletów on-line.

Na stronie Urzędu Miasta czytamy:

– Nasze zoo w tym roku obchodzi już 90. urodziny, ale ciągle idzie z duchem czasu. Cieszę się, że warszawiacy z takim entuzjazmem przyjęli kolejną nowość – płatność za bilety przez telefon. To duża oszczędność czasu dla zwiedzających oraz mniejsze kolejki do kas – mówi Andrzej Kruszewicz, dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie – Z roku na rok odwiedza nas coraz więcej osób. W 2017 r. naliczyliśmy blisko 787 tysięcy gości. Patrząc na dużą frekwencję w tym sezonie, spodziewamy się, że padnie teraz kolejny rekord.

Jak to działa? Od 21 lipca, dzięki platformie mPay, możecie szybko i bez wychodzenia z domu nabyć bilety do ZOO. Wystarczy zainstalować na swoim telefonie aplikację, wybrać interesujący nas bilet (oraz liczbę wejściówek), dokonać przelewu (płatność zatwierdzamy pinem) i gotowe. Następnie już na miejscu pokazujemy obsłudze kod QR i wchodzimy. Proste, prawda?

Niestety mamy jedno ale. W przypadku takiego zakupu biletów do standardowej ceny wejściówki naliczana jest prowizja. Niewielka, ale jednak warto o tym wiedzieć. Zgodnie z informacją uzyskaną na infolinii mPay przez platformę możemy zakupić jeden z poniżej przedstawionych biletów:

Bilet rodzinny 2+1 (2 dorosłych, 1 dziecko do lat 16) – 70 zł + 1,89 zł prowizji

Bilet normalny – 30 zł + 81 gr prowizji

Bilet ulgowy – 20 zł + 54 gr prowizji

Bilet rodzinny 2+2 (2 dorosłych, 2 dzieci do lat 16) – 20 zł + 54 gr prowizji.

źr. mPay/UM Warszawa

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *