OTWARTY WARSZTAT ROWEROWY na Brzeskiej nauczy Cię dbać o własny rower! Bezpłatnie!

Dziś z przyjemnością opowiemy Wam o inicjatywie na rzecz popularyzacji rowerów oraz ich używania. Otwarty Warsztat Rowerowy na Brzeskiej powstał z myślą o rowerzystach, którzy chcieliby samodzielnie naprawić swój rower, ale również  z myślą o takich osobach, którym potrzebna jest pomoc w dbaniu o swój jednoślad. To również pomysł m.in. na organizację rajdów czy recykling rowerowy. Zaintrygowani? Czytajcie dalej.

Rowerów w mieście przybywa, ale nie każdy użytkownik potrafi samodzielnie dbać o swój pojazd. W sklepach sportowych możemy odpłatnie skorzystać z serwisu, jednak warto posiadać podstawowe informacje na temat własnego roweru, by w niespodziewanych okolicznościach móc rozwiązać rowerowy problem. Jak to zrobić?

Otwarty Warsztat Rowerowy służy pomocą wszystkim zainteresowanym aktywnością rowerową. Zespół Warsztatu wyreguluje hamulce, przerzutki oraz załata przebitą oponę. Wszystkie usługi są bezpłatne i realizowane w ramach programu Aktywny Warszawiak, współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Inicjatywa jest godna pochwały, bo Warsztat nie tylko serwisuje rowery, ale również uczy samodzielnej naprawy. Dzięki odwiedzeniu Warsztatu Rowerowego na Brzeskiej 20 macie szansę nauczyć się naprawy najczęstszych usterek we własnym sprzęcie.

Jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji oraz serwisu? Możecie przyjść w każdą sobotę na Brzeską 20  o godzinie 11.00 lub zarezerwować miejsce telefonicznie lub mailowo.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie Otwartego Warsztatu Rowerowego.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *