Warszawianka Roku. Kim jest ta wyjątkowa kobieta?

Wspaniała idea docenienia kobiet w Warszawie znajdzie swoje odbicie w ogłoszonym w maju konkursie na Warszawiankę Roku. W plebiscycie może wziąć udział każda kobieta, która według Was zasługuje na wyróżnienie ze względu na swoje zaangażowanie, odwagę czy otwartość. Nie ograniczajcie się i zgłoście do konkursu osobowość, która przyczynia się do rozwoju i promowania stolicy.

Z okazji stulecia uzyskania w 1918 roku praw wyborczych przez kobiety w Polsce w stolicy odbywa się plebiscyt na Warszawiankę Roku. Zgodnie z ideą pomysłodawców może nią zostać każda kobieta, zarówno osoba publiczna, jak i ta nieodkryta przez szeroką publiczność. Wystarczy, że jej postawa spodoba się większości mieszkańców Warszawy.

Jak wyróżnić wybraną przez Was warszawiankę? Zgłoszenia konkretnej osoby należy dokonać przez formularz dostępny tu lub listownie/bezpośrednio w Biurze Marketingu Miasta w urzędzie przy Wierzbowej 9, po uprzednim wydrukowaniu i wypełnieniu formularza ze strony.

W konkursie nominowana może być osoba pełnoletnia oraz osoba, która ukończyła 16 rok życia po uprzedniej zgodzie rodziców lub opiekunów prawnych. Nie możecie nominować samych siebie, a maksymalna liczba zgłoszeń nie może przekraczać trzech. Macie czas do 22 czerwca.

Laureatka tytułu zostanie wyłoniona w drodze głosowania. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 października 2018 r. w Teatrze Studio. W roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przyznany zostanie także wyjątkowy, jubileuszowy tytuł Warszawianki Stulecia.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *