Kino plenerowe na Pradze-Północ. ZOO Market zaprasza!

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośników kina. W każdą sobotę przy Al. Solidarności, na odbywającym się ZOO Markecie, będziecie mogli obejrzeć największe ekranizacje filmowe. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia praskiego kina plenerowego!

ZOO Market we współpracy z Monolith Films, Kinem Atlantic oraz Colors of Design zapraszają do nowego kina plenerowego na Pradze-Północ. W swobodnej atmosferze wyjątkowego targowiska każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Wystarczy odwiedzić ZOO Market w sobotę o godz. 21.30, między 26 maja a 25 sierpnia, i spocząć na wygodnej kanapie lub leżaku.

Pierwszy seans odbędzie się 26 maja. Repertuar pozostaje jeszcze tajemnicą, ale już teraz wiemy, że warto odwiedzić ZOO Market. W ciągu dnia zrobicie tam nietuzinkowe zakupy i napijecie się smacznej kawy, a gdy zapadnie zmrok, zrelaksujecie się podczas oglądania filmu.

Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami, które mają miejsce na cieszącym się ogromnym powodzeniem praskim bazarze przy Al. Solidarności, zapraszamy do zaglądania na stronę ZOO Market na Facebook’u.

Do zobaczenia w kinie plenerowym na ZOO Markecie! Wstęp wolny!!!

JK

One thought on “Kino plenerowe na Pradze-Północ. ZOO Market zaprasza!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *