Nowe podwórko przy Szwedzkiej 6 – wystarczy, że oddasz swój głos w konkursie Podwórko Talentów Nivea

Dziś postanowiliśmy przybliżyć Wam akcję producenta najpopularniejszego kremu w Polsce – Nivea. Okazuje się, że firma nie tylko dba o kondycję naszej skóry, ale również o zdrowe i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy do włączenia się w projekt zatytułowany „Podwórko Talentów Nivea”, dzięki któremu na Szwedzkiej może powstać nowoczesny plac zabaw. Poznajcie szczegóły.

Akcja Podwórek Nivea trwa od kilku lat, w sumie firma wybudowała w całej Polsce 100 placów zabaw, 80 podwórek, stworzyła 100 szkółek piłkarskich. Teraz za cel postawiła sobie wybudowanie kolejnych 20 Podwórek Talentów Nivea. Swoim projektem organizatorzy chcą rozbudzić w dzieciach drzemiące w nich talenty oraz zachęcić do zabawy i integracji na świeżym powietrzu. Zapoznajcie się z jedną z realizacji: 

Jeśli podoba się Wam inicjatywa Nivea, możecie wzbogacić nasza dzielnicę o nowoczesne, pobudzające wyobraźnię, kreatywność oraz odkrywające sportowe umiejętności podwórko, które powstałoby przy ul. Szwedzkiej 6. Wystarczy, że założycie konto na stronie www.podwórko.nivea.pl i zagłosujecie na wskazaną lokalizację: Szwedzka 6!

Głosowanie trwa do 21 czerwca. Serdecznie zapraszamy!

Fot. www.podwórko.nivea.pl

JK

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *