Jak się bronić? Ruszyły zapisy na kurs samoobrony „Krzepka Prażanka”

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich Pań, które chciałyby poznać metody i wykorzystać dostępne środki przeciwdziałania przemocy. Jeśli chciałybyście nauczyć się prawidłowej reakcji w sytuacji zagrożenia czy też wyćwiczyć możliwą linię obrony przed osobą agresywną, to serdecznie zapraszamy Was na bezpłatny kurs samoobrony zatytułowany „Krzepka Prażanka”.

Grom Combat Girls, czyli dedykowany kobietom autorski program szkoleniowy, umożliwił m.in. stworzenie wyjątkowego kursu samoobrony dla Pań właśnie. Pod okien instruktorów z Grom Combat System (byłych żołnierzy Gromu) wszystkie zainteresowane szkoleniem w zakresie samoobrony kobiety będą mogły uczestniczyć w bezpłatnym kursie o nazwie „Krzepka Prażanka”.

„Krzepka Prażanka” to podstawowy kurs samoobrony dla kobiet w całości finansowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ, podczas którego będziecie miały okazję nauczyć się podstawowych metod zapewnienia sobie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia na ulicy, w miejscu wypoczynku, czy też w miejscu pracy. Zapisywać można się do grup treningowych oraz warsztatowych.

Grupy treningowe:

grupa 1: wtorki 18:30 – 20:30,

grupa 2: czwartki 18:30 – 20:30

Grupy warsztatowe – warsztaty z komunikacji z osobą agresywną:

grupa 3: soboty 19 maja i 6 czerwca 14:00 – 18:00

grupa 4: soboty 26 maja i 16 czerwca 14:00 – 18:00

Zajęcia odbywać się będą w VII Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Namysłowskiej 21 w terminie od 7 maja do 30 listopada br. Więcej informacji pod numerem telefonu: 793 112 811.

Uwaga! Można zapisać się maksymalnie do dwóch grup: jednej grupy treningowej i jednej warsztatowej.

Na zajęcia zapisujemy się drogą mailową, w treść wiadomości wpisujemy swoje imię i nazwisko oraz zaznaczamy, która grupa nas interesuje.

Pamiętajcie: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *