Awangardowe Jajo, czyli zinterpretuj tradycję Wielkiej Nocy

Dziś zapraszamy Was do zabawy razem z Domem Kultury Praga. Weźcie udział w konkursie „Awangardowe Jajo” i pokażcie wszystkim swoje artystyczne, abstrakcyjne postrzeganie tradycji Wielkiej Nocy.

Konkurs „Awangardowe Jajo” organizowany przez Dom Kultury Praga skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Do zabawy przystąpić mogą dzieci od czwartego roku życia. Zadaniem każdego uczestnika jest wykonanie dowolnej pisanki, której interpretacja będzie odbiegała od wyglądu i stylu jej tradycyjnej formy. Sposób przedstawienia pisanki powinien mieć charakter awangardowy, abstrakcyjny.

Jeśli masz ochotę zaprezentować szerszej publiczności swój twórczy potencjał oraz niekonwencjonalne podejście do sztuki, to koniecznie zgłoś swój udział w konkursie. Nie ogranicza Cię technika plastyczna, bowiem pracę możesz wykonać w dowolnie wybranej formie. Zwróć jednak uwagę na czas. Pracę można wysłać do 8 marca.

Kartę zgłoszenia i regulamin do pobrania znajdziesz na stronie Domu Kultury Praga.

Ogłoszenie wyników nastąpi 13 marca (również na stronie organizatora).

Wszyscy konkursowicze zaproszeni są na uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów, które odbędzie się 18 marca 2018 r., o godz.12.00 przy ul. Szwedzkiej 20, podczas imprezy plenerowej zatytułowanej „Bohema-Artystyczny Festiwal Wielkanocny” organizowanej przez Partnera Konkursu – OKAM CAPITAL Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *