Zdobądź nawet 2500 złotych i zrób coś dla swojej dzielnicy! Mini Granty – IX edycja

Praga-Północ to jedna z trzech dzielnic objętych Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 r. Jeśli jesteś jej mieszkańcem, to zapewne chciałabyś, by żyło się w niej przyjemniej i bezpieczniej. Brakuje Ci atrakcji, wydarzeń kulturalnych? Chciałbyś zintegrować społeczność lokalną lub po prostu masz ciekawy pomysł na projekt lokalny? Zdobądź nawet 2500 złotych w IX edycji Mini Grantów.

W miniony poniedziałek, 12 lutego, ruszył nabór do IX edycji konkursu na wsparcie lokalnych projektów na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji. Mini Granty to przedsięwzięcie Centrum Paca (ul. Paca 40), dofinansowujące realizację lokalnych projektów, które skierowane jest do mieszkańców, grup nieformalnych, organizacji, instytucji oraz pozostałych podmiotów działających na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji (Praga-Północ, Targówek, Praga-Południe).

Jeśli masz ochotę wziąć udział w konkursie, wystarczy, że opiszesz swój pomysł – projekt działania lokalnego do 26 lutego br. i przedstawisz go za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie Wam animatorka rewitalizacji Paulina Wróbel. Konsultacje możliwe są drogą mailową/mailową oraz telefoniczną.

Nie zwlekajcie, już dziś zapoznajcie się ze szczegółowym regulaminem Mini Grantów tej edycji. Planowany termin realizacji dofinansowanych projektów to  marzec – maj 2018 r.

 

JK

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *