Społeczna mobilizacja. Miasto Jest Nasze – Praga Północ organizuje spotkanie otwarte

Aktywiści nie przestają działać na rzecz naszej dzielnicy. Happeningi, spacery „dzielnicoznawcze”, dyskusje o przyszłości Pragi-Północ, projekty na zrewitalizowanie, akcje naruszające urzędnicze skamieliny i realizujące prospołeczne pomysły. Te piękne inicjatywy doskonale wpisują się w panującą modę na wzór budżetu partycypacyjnego. Mamy okazję obserwować zjawiska dotyczące nas wszystkich, zgłaszać swoje pomysły i wspólnie je realizować. I to właśnie ta druga część – działanie – interesuje nas najbardziej, dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w otwartym spotkaniu Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, które od lat skutecznie działa na rzecz poprawy życia wszystkich mieszkańców dzielnicy.

Już 20 stycznia będziecie mieli okazję poznać osoby tworzące Miasto Jest Nasze oraz porozmawiać o tym, co można zrobić dla Pragi Północ. Macie pomysły na rozwiązanie palącego problemu? Chcecie dowiedzieć się czegoś ważnego, co dotyczy naszej dzielnicy? Jeśli tak, to nie może Was zabraknąć na sobotnim spotkaniu organizowanym o godzinie 17.00 w znanym i lubianym miejscu, jakim są 4Pokoje przy ul. Wileńskiej 19.

„Jesteśmy Was bardzo ciekawi. Interesuje nas kim jesteście, co lubicie w naszej dzielnicy, a co chcielibyście zmienić. To spotkanie będzie należeć właśnie do Was, w zależności od potrzeby możemy słuchać, albo rzecz jasna odpowiadać na pytania, które Was nurtują […]” zachęcają organizatorzy i zapowiadają, że dla przybyłych na spotkanie czekać będą:

– ulotki z mapką rzemieślników

– materiały dotyczące Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze

– mapa dzielnicy, na której będzie można zaznaczyć miejsca, które wymagają uwagi lub interwencji

– porady dla osób, których kamienice będą podlegać rewitalizacji

– atrakcje dla najmłodszych

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu.

Fot. https://www.facebook.com/mjn.pragapn/ 

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *