„Warszawskie kolędowanie” na pl. Zamkowym, czyli przedłużamy atmosferę Świąt

Zimowe szaleństwo musimy mocno ograniczyć ze względu na warunki pogodowe, ale nie musimy zapominać o cudownej, magicznej atmosferze minionych Świąt. Dla wszystkich tych, którzy lubią bardzo istotny element, wpisujący się w tradycję Bożego Narodzenia, a mianowicie śpiewanie kolęd, mamy dobrą wiadomość. Czytajcie dalej.

Już 13 stycznia Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza na koncert „Warszawskie kolędowanie” na pl. Zamkowym. To wyjątkowa okazja do wysłuchania najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu takich artystów, jak Dorota Miśkiewicz oraz Kapela ze Wsi Warszawa. Podczas koncertu przypomnicie sobie najwspanialsze polskie kolędy oraz pastorałki, które będziecie mogli śpiewać wspólnie z gwiazdami, dzięki rozdawanym śpiewnikom ze znanymi i mniej znanymi utworami świątecznymi.

Na przybyłych czekać będzie również gorąca herbata, bo mimo braku śniegu, temperatura nas nie rozpieszcza. Serdecznie zapraszamy do przybycia na pl. Zamkowy już w najbliższą sobotę. Początek koncertu przewidziany jest na godzinę 17.00. Organizatorzy wydarzenia – Miasto Stołeczne Warszawa, liczą na to, że spotkanie pozwoli wydłużyć czas szczególnej radości i nadziei, jakie towarzyszą w tym szczególnym czasie.

Fot. https://www.facebook.com/events/333619623790355/

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *