Jarmark Świąteczny na Zoo Markecie – gwarancja niepowtarzalnych prezentów na gwiazdkę

Święta coraz bliżej. Tradycją stało się już obdarowywanie w tym czasie najbliższych. W związku z tym, w listopadzie i grudniu intensywniej niż zwykle odwiedzamy galerie handlowe w poszukiwaniu wyjątkowych upominków. Jeśli oferta klasycznych sklepów nie spełniła do tej pory Waszych oczekiwań i nadal nie zrobiliście oryginalnych prezentów, mamy dla Was propozycję alternatywną. Jarmark Świąteczny na Zoo Markecie to okazja dla wszystkich, którzy chcą zrobić niepowtarzalne zakupy świąteczne w wyjątkowej, swobodnej atmosferze.

Od 15 do 23 grudnia zapraszamy Was na Jarmark Świąteczny na Zoo Market. Przez 9 dni będziecie mogli zrobić zakupy, spróbować świątecznych, i nie tylko, dań oraz poczuć niepowtarzalną atmosferę Świąt.

ZOO Market przy Al. Solidarności 55 to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy poszukują alternatywnych form handlu oraz łączą go z przestrzenią kulturalną. Co tydzień na placu znajdującym się przy „praskich miśkach” oraz ZOO odbywają się eventy kulturalne oraz trwa handel. Tym razem zapraszamy Was na Jarmark Świąteczny, który rozpocznie się 15 a zakończy 23 grudnia.

Co będziecie mogli kupić w tych dniach? Odwiedzenie targu będzie okazją do zaopatrzenia się w choinkę, prezenty, ozdoby bożonarodzeniowe oraz produkty na świąteczny stół.

Fot. https://www.facebook.com/events/480855348956598/ 

Jak zapewniają organizatorzy: „Ceramika, biżuteria, grafiki, obrazy, ciepłe czapki i szaliki, książki, wieczne pióra, dekoracje do domu i ogrodu. Wełniane skarpety, koce, poduszki, ale również meble i bibeloty. Nie znajdziecie tego w tradycyjnych galeriach handlowych !!! Nie ma szans, by Twój prezent się zdublował.”

Poza tym będzie coś dla smakoszy. Będziecie mogli zrobić przepyszne zakupy na wigilijny stół. Nie zabraknie świeżego pieczywa, wędlin, mięsa, ryb, wyrobów garmażeryjnych, świątecznych ciast oraz owoców i warzyw. Co więcej, tego wszystkiego będziecie mogli spróbować na miejscu, dzięki Food Truckom oraz kawiarni, która zaserwuje grzane wino, zimową herbatę oraz gorącą kawę i czekoladę.

Osoby zainteresowane zaprezentowaniem swoich dzieł i wyrobów zachęcamy do wzięcia udziału w Świątecznym Jarmarku. Wystarczy napisać do organizatorów.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *