Druga seria wykładów TworzyMy. O pułapkach kampanii społecznych i reportażu interaktywnym

Centrum Kreatywności Targowa ponownie zaprasza na wykłady, podczas których dowiecie się m.in. czy kreatywne pomysły mogą realnie wpływać na zmiany postaw społecznych oraz co grozi autorom kampanii społecznych. Dodatkowo będziecie mieli okazję przyjrzeć się narzędziu, jakim jest reportaż interaktywny. Zaintrygowani? Czytajcie dalej.

Już 28 listopada we wtorek zapraszamy na cykl wykładów w ramach programu TworzyMy we wtorki, które odbywają się w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56. To kolejna porcja wiedzy podarowanej Wam bezpłatnie przez specjalistów w swoich dziedzinach. Sprawdźcie, jak wygląda harmonogram spotkań.

Już jutro godzinie 13.00 odbędzie się wykład TworzyMY zmianę społeczną. Wspólnie zastanowimy się, czy kreatywne pomysły mogą realnie wpływać na zmiany postaw społecznych, a nie tylko wzbudzać chwilowe zainteresowanie oraz w jakie pułapki mogą wpaść autorzy i organizatorzy kampanii społecznych. Prelegentami tego spotkania będą Paulina Imiołek – dyrektorka kreatywna z agencji reklamowej John Pitcher oraz Agata Zambrowicz – Senior Account Manager z John Pitcher.

Po dwugodzinnym wykładzie dotyczącym zmiany społecznej zachęcamy do wysłuchania Macieja Piwowarczuka – kustosza wirtualnego muzeum Tadeusza Kościuszki, b. dyrektora wydawniczego ds. wideo w Gazecie Wyborczej oraz Johna Beauchampa – redaktora naczelnego culture.pl, wcześniej dziennikarza BBC. Wykład TworzyMy Reportaż interaktywny jako nowy język mediów odbędzie się o godzinie 15.30. Prowadzący opowiedzą o reportażu interaktywnym w kontekście przyciągnięcia uwagi odbiorców. Będziecie mogli poznać nowe narzędzie do tworzenia opowieści historycznych, poruszania problemów społecznych czy prezentacji komercyjnych. Przekonacie się, że reportaż interaktywny łączy technologie, pozwala na podróż w czasie i przestrzeni. Prelegenci przedstawią przykłady takich realizacji. 

Poza wykładami organizatorzy zapraszają uczestników na skromny poczęstunek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, finansowany przez m.st. Warszawy.

Tak jak w przypadku poprzedniego cyklu, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i tym razem obowiązuje rejestracja.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *