Andrzejki dla dorosłych 2017 w Warszawie

Andrzejki z muzyką, tańcem, z konkursami i wróżbami dla dorosłych? Mamy dla Was kilka propozycji na spędzenie udanego wieczoru między 25 a 29 listopada br.

25 listopada – sobota

W najbliższą sobotę zachęcamy do odwiedzenia Klubu Komediowego przy Nowowiejskiej 1. Organizatorzy zapraszają do obchodzenia imienin Andrzeja w swobodnej, rozrywkowej  atmosferze. Wstęp wolny!

A jeśli macie ochotę potańczyć, to możecie odwiedzić Dorożkarnię, w której odbędzie się Potańcówka Andrzejkowa. Zapraszamy w godzinach 18.00 – 21.00 na ul. Siekierkowską 28, by kontynuować tradycję siekierkowskich potańcówek. Świąteczną zabawę taneczną poprowadzą znani i lubiani warszawscy didżeje: DJ Kozak i Dj Myszon, którzy słyną ze swingowego repertuaru granego na czarnych, klasycznych winylach. Będzie też profesjonalny iluzjonista z wyjątkowym programem dla gości Potańcówki Andrzejkowej.

25, 26 listopada – sobota i niedziela

Zgodnie z dawną tradycją Andrzejki obchodzone były przez niezamężne dziewczęta. Odpowiednikiem damskiej zabawy były Katarzynki. Wychodząc naprzeciw współczesnym zwyczajom wspólnej zabawy bez względu na płeć Bielański Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich na dwa wieczorki taneczne. Już 25 listopada w sobotę zapraszamy na godzinę 17.00 na Katarzynkowy Bielański Dancing, a w niedzielę 26 listopada zapraszamy na ul. Goldoniego 1 na Andrzejkowy Bielański Dancing z niespodzianką. O oprawę muzyczną zadba jak zwykle niezawodny Dariusz Osubka. Bilety: 15 zł., przedsprzedaż od 20.11.

28 listopada – wtorek

Dla tych, którzy nie mogą bawić się w weekend, mamy ofertę wtorkową. Już 28 listopada zapraszamy na godzinę 16.00 do Domu Kultury Praga przy ulicy Dąbrowszczaków 1 na Andrzejki dla Seniorów. Organizatorzy przygotowali zabawę przy muzyce na żywo, z konkursami i wróżbami. Nie zabraknie tańców, do których zagra Chudy Band, gwarantujący udaną zabawę z największymi tanecznymi przebojami wszechczasów. Nieodłącznym elementem Andrzejek są wróżby. Co tym razem zobaczymy w wosku, kto tym razem ma szansę znaleźć bratnią duszę, a może i miłość? Wstęp: 5 zł.

29 listopada – środa

Przedostatnie popołudnie listopada możecie spędzić na Pałacowych Andrzejkach. O godzinie 17.00 zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki na XXX piętro. W imieniu pomysłodawców zapraszamy klientów kawiarni SO! COFFEE na Tarasie Widokowym do wspólnej zabawy przy wróżbach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, w ramach biletu na Taras Widokowy PKiN.

A jakie Wy macie plany na andrzejkowy wieczór? Dzielcie się swoimi pomysłami na Facebooku.

Zapraszamy!

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *