Mini Granty. Zobacz, co zrobić, by dostać pieniądze na realizację swojego pomysłu

Możesz ożywić okolicę! Zaprojektuj zimową grę miejską, zorganizuj wieczór z kolędami dla sąsiadów, przygotuj mini warsztaty dla najmłodszych. Pokaz, wystawa, wykład, warsztaty? Zaprezentuj swoją kreatywność podczas działań na rzecz dzielnicy. Ruszyła ósma zimowa edycja konkursu Mini Granty. Jeśli masz pomysł i chcesz go zrealizować na terenie zrewitalizowanym, weź udział w projekcie i wygraj nawet 2500 złotych.

Już 6 listopada ruszyła ósma z 12 edycji konkursu na wsparcie lokalnych projektów na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 roku.

Konkurs ma na celu wspieranie aktywności mieszkańców na terenach rewitalizowanych poprzez dofinansowanie działań lokalnych. Możecie wygrać do 2500 złotych. Do 20 listopada macie czas, by zgłosić pomysł na działania zimowo-świąteczne, które mogłyby odbyć się na Pradze-Północ, Pradze-Południe lub Targówku (dzielnice objęte Zintegrowanym Programem Rewitalizacji).

Wystarczy wypełnić formularz. Opisz w nim swój projekt, przedstaw jego zalety i korzyści dla społeczności lokalnej. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, możecie zgłaszać się do animatorki Rewitalizacji – Pauliny Wróbel: mail: paulinaw@cal.org.pl / minigranty@cal.org.pl tel. 22 126 26 18.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec, grypy nieformalne, organizacje, instytucje oraz inne podmioty działające na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji.

Więcej informacji o Mini Grantach znajdziecie na stronie Centrum Paca, miejscu stworzonym przez mieszkańców dla mieszkańców, w którym wszystkie wydarzenia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

JK

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *