Turniej darta na Pradze

Tegoroczny tytuł Mistrza Świata w darcie (ang. World Professional Darts Championship) zdobył Michael van Gerwen w turnieju zorganizowanym przez federację Professional Darts Corporation (PDC). Podczas turnieju w Wielkiej Brytanii dwudziestoośmioletni holender zakończył mecz zejściem przez „oko byka”, pokonując tym samym wielkiego faworyta mistrzostw – Gary’ego Andersona. A co powiecie na Turniej darta na Pradze? Jeśli podoba się Wam ten rodzaj sportowej rywalizacji, to zapraszamy Was lokalnie, swojsko i blisko na V Eliminacje 38 Edycji Pucharu PragaDart.

Dart rośnie w siłę. Gra ma już miliony fanów na całym świecie. Miłośników lotek znajdziemy w Wielkiej Brytanii, Holandii czy w krajach skandynawskich. Grę, której pochodzenie nie jest do końca znane, pokochali Amerykanie i Europejczycy. W Polsce również cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego cieszymy się, że wszyscy fani darta będą mieli okazję wziąć udział w V Eliminacjach 38 Edycji Pucharu PragaDart.

Do udziału w turnieju Steel Darta zapraszamy w imieniu organizatorów praskiego turnieju, który rozpocznie się w najbliższy czwartek 12 października o godz. 19.00 w klubie Znośna Lekkość Bytu mieszczącym się przy ul. Lubelskiej 30/32.

Zgodnie z zapowiedziami meteopatów, w czwartek będzie padało, tym bardziej zapraszamy do rywalizacji, by interesująco spędzić jesienny wieczór. Zapisy na Turniej darta na Pradze będą trwać od godziny 18:30 w Znośnej Lekkości Bytu.

Więcej informacji na temat czwartkowego turnieju najdziecie u źródeł. Turniej darta na Pradze – serdecznie zachęcamy do udziału.

A jeśli chcielibyście przybliżyć sobie kulturę tej gry, odsyłamy Was do stron polskich i zagranicznych, na których poznacie historię oraz reguły, a także będziecie na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z dartem.

JK

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *