Podróże po świecie bajek – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Kto z nas nie miał w dzieciństwie ulubionej bajki? Wybór był zapewne dużo mniejszy niż współcześnie, jednak nie o ilość chodzi w tym przypadku, a o treści, które bajka za sobą niosła. Bo bajki mają ogromną moc i bardzo ważną rolę do spełnienia. Dlatego zapraszamy na cykl warsztatów dla najmłodszych mieszkańców ul. Ząbkowskiej. „Podróże po świecie bajek” to propozycja Pracowni Sztuki Niepowtarzalnej – ukłon w stronę młodego mieszkańca Pragi.

Bajki mają ogromną moc. Wpływają na rozwój poznawczy, wychowawczy, emocjonalny oraz społeczny młodego człowieka. Uczą i bawią. Mogą koić, tłumaczyć. Dobre bajki są nośnikiem wartości, bez względu na to, czy doprowadzają czytelnika bądź słuchacza do łez czy do śmiechu. Bajki są ważne i potrzebne, by młody człowiek prawidłowo się rozwijał. I tym bardziej cieszy nas fakt, że na Pradze zorganizowane zostaną bezpłatne bajkowe warsztaty dla dzieci między 4 a 10 r.ż.

Pracownia Sztuki Niepowtarzalnej mieszcząca się przy ul. Ząbkowskiej 2, nr. 63/80 zaprasza na trzy spotkania poświęcone bajkom. Pierwsze zatytułowane „Niezwykłe przygody z Kubusiem Puchatkiem” odbędzie się już w najbliższą sobotę, 7 października o godzinie 11.00.

Na drugi warsztat pt. „Podróże w nieznane z Królem Lwem i Przyjaciółmi” zapraszamy w trzecią sobotę miesiąca – 18 listopada o godzinie 11.00.

Trzecie spotkanie „Mądrości malucha, czyli bajki filozoficzne dla najmłodszych” odbędzie się w niedzielę 10 grudnia o godzinie 11.00.

Sprawcie dzieciom frajdę i pozwólcie im przemierzyć świat bajek podczas warsztatów artystycznych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *