Rodzinna Klubokawiarnia Praska zaprasza do teatru

Magia teatru odkryta podczas warsztatów? Tak, to możliwe, by połknąć bakcyla aktorstwa podczas zajęć przygotowanych w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej. Pewność siebie, wrażliwośc, nowa perspektywa – znajdż to na warsztatach teatralnych. 

Już 20 września, czyli jutro, zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat na pierwsze zajęcia teatralne. Jak zapewniają organizatorzy, w klubokawiarni przy Dąbrowszczaków 8 w lokalu nr 111, Wasze dzieci poszerzą wachlarz indywidualnych kompetencji. Rozwiną umiejętności interpersonalne, będą miały okazję wyrazić swoje potrzeby i emocje.

Za sprawą specjalnie wybranych i przygotowanych elementów dramowych, ćwiczeń oddechowych, technik relaksacyjnych czy zajęć z dykcji, emisji głosu oraz interpretacji tekstu, prowadzący warsztaty będą mogli pozytywnie wpłynąć na rozwój emocjonalny, intelektualny oraz społeczny uczestników. 

Wyjątkowość zajęć w takiej formie polega na szerokiej palecie wykorzystanych środków i osiągnięciu wszechstronnego pobudzenia młodego człowieka. Dzieci będą miały szansę wcielać się w różne role, doświadczać i interpretować, a wszystko sfinalizuje się podczas spektaklu wieńczącego warsztaty.

Koszt cyklu 4 spotkań wynosi 80 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy:

  1. e-mailowo: ewa.krawczyk@fundacjaart.pl
  2. telefonicznie: 696 083 871
  3. osobiście w lokalu: Dąbrowszczaków 8 lok. 111

Zajęcia rozpoczynają się 20 września i potrwają do 20 grudnia. Więcej informacji o warsztatach teatralnych znajdziecie na stronie: http://spus.edu.pl/szkolenie/zajecia-teatralne/

Zapraszamy. 

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *