DRUM Fitness – bezpłatne warsztaty perkusyjne dla kobiet

Już jutro 17 września masz okazję zrealizować swoje muzyczne aspiracje. Przyjdź na warsztaty perkusyjne, a przekonasz się, jaki rytm w Tobie drzemie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne warsztaty perkusyjne, które odbędą się w najbliższą niedzielę o godz. 15:00 w ZOO Market przy Al. Solidarności 55. Zajęcia poprowadzą Agnieszka Trzeszczak i Zuzanna Ossowska. Ten zgrany duet współpracuje m.in. w programie Szymona Majewskiego. Od dwóch lat Aga i Zuza rozwijają projekt warsztatów perkusyjnych dla kobiet, w ramach założonej przez Agnieszkę Fundacji Groove of Life, działającej na rzecz edukacji muzycznej w Polsce.

W trakcie niedzielnego spotkania każda z uczestniczek będzie miała okazję usiąść za bębnami. Dowiecie się m.in., jak wygląda stopa, werbel oraz hi-hat. Prowadzące stawiają na praktyczną naukę gry, zatem każda z Pań będzie miała szansę poczuć na własnej skórze brzmienie perkusji. Dodatkowym atutem spotkania jest idea przyświecająca projektowi. Pomysłodawczynie warsztatu pragną stworzyć dla innych kobiet przestrzeń do poznawania, odkrywania i realizowania siebie.

W przestrzeni Girl Power znajdziecie okazję do dobrej zabawy, inspiracji oraz łamania stereotypów. Zachęcamy do udziału w warsztatach Drum Fitness.

Wstęp na warsztaty jest darmowy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja przez formularz: https://goo.gl/forms/1fzJG21gKQrv0jEF3.

JK

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *