Przygoda z programowaniem w Google Campus

 

Już dziś daj swojemu dziecku szansę na stworzenie własnych animacji komputerowych. Pozwól mu zbudować robota. Zaraź go programowaniem w języku Python. Darmowe warsztaty w Google Campus czekają.

Macie niepowtarzalną okazję, by rozpocząć przygodę z programowaniem w Google Campus przy ul. Ząbkowskiej 33C. Na bezpłatne warsztaty zaprasza Was Kids Code Fun. Już w najbliższą sobotę  9 września o godz. 10.00 w Szkole Programowania Kids Code Fun dzieci będą mogły spróbować swoich sił podczas trzech różnych warsztatów z programowania.

Pierwszy – Scratch Beginner startuje o godz. 10.00. Warsztat przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8-12 lat i jest doskonałą okazją do stawiania pierwszych kroków w programowaniu. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję tworzyć interaktywne historie, animacje oraz gry.

Podczas drugiego warsztatu – 3D Design z Arduino, który rozpocznie się o 11.45 dzieci stworzą robota. Dowiedzą się również, jak sprawić, by był on bardziej funkcjonalny. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników między 9 a 13 rokiem życia.

Trzecie, ostatnie warsztaty – Python – rozpoczną się o godz. 13.30. Zapraszamy na nie dzieci i młodzież w wieku 13-16 lat. Zajęcia w języku Python to dawka profesjonalnego programowania.

W trakcie, gdy dzieci będą łapać bakcyla programowania, rodzice będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z tej dziedziny podczas prezentacji, które odbędą się o godzinach: 10:15, 12:00 oraz 14:45.

Więcej informacji o darmowych warsztatach weekendowych w Szkole Programowania Kids Code Fun mieszczącej się przy Ząbkowskiej 33C znajdziecie tu: http://kidscodefun.com/wydarzenia/warsztaty-warszawa2/.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Nie zwlekaj i rozpocznij już dziś przygodę z programowaniem.

Joanna Karczmarczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *