Co nowego w Domu Kultury Praga? Dlaczego warto przyjść na Dzień Otwarty?

Wakacje dobiegły końca i rozpoczęła się szkoła. Powoli powraca cykliczny rytm zajęć szkolnych i pozaszkolnych. Na te drugie serdecznie zapraszamy Was do praskiego domu kultury. Co nowego przygotował w tym roku Dom Kultury Praga i dlaczego warto odwiedzić ich 10 września? Sprawdźcie sami.

Już 10 września o godzinie 13.00 ruszają zapisy na zajęcia w Domu Kultury Praga. Serdecznie zapraszamy Was na Dzień Otwarty, bo z godnie z zapowiedzią organizatorów, czeka na Was mnóstwo atrakcji. W niedzielnym programie odbędą się bezpłatne warsztaty i pokazy dla dzieci:

12:00 / pokaz Naukowy Nadwiślańskiego Uniwersytetu Dziecięcego „Dzisiaj zjadłem dinozaura” – dla dzieci 7-12 lat.

Czyli co wspólnego z dinozaurami mają współczesne ptaki, który dinozaur miał mózg wielkości mandarynki i czy dinozaury umiały tańczyć.

13:00-16:00 / zapisy, spotkania z prowadzącymi zajęcia

13:00-16:00 / miniwarsztaty „Chemik w kuchni”. Dowiemy się m.in. co Newton miał wspólnego z mąką czy aspiryna z lawą…

W nowym sezonie przygotowano ponad 50 zajęć – od niemowlaka po seniora. Tegoroczna oferta DK Praga obfituje w wiele interesujących propozycji. Wśród nowych zajęć odnajdziemy m.in. warsztaty radiowe, rysunek nowoczesny, warsztaty fotograficzne i filmowe, zumbę dla dzieci, mam i seniorów, klub dla mam, zajęcia dla niemowlaków, trening pamięci czy design&street art.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Domu Kultury Praga w Dzień Otwarty 10 września. Przekonajcie się, jak twórczo i radośnie można spędzić jesienne dni.

Joanna Karczmarczyk

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *