Praski Ogródek Sąsiedzki – przyjazny spotkaniom

 

Niebezpieczna, zaniedbana, alternatywna. Tak o warszawskiej Pradze piszą w gazetach. My napiszemy: swojska, przyjazna i dobra dla lokalnych inicjatyw. Dlatego zapraszamy Was do Praskiego Ogródka Sąsiedzkiego Domu Kultury Praga, w którym działo się, dzieje się i będzie się dziać, dla Was i dla Waszych dzieci.

To właśnie na warszawskiej Pradze powstał „plenerowy dom kultury”. W Praskim Ogródku Sąsiedzkim od maja do września będzie można skorzystać z bogatej oferty artystycznej. Społeczna przestrzeń przyjazna Prażanom mieści się przy Al. Solidarności i w najbliższą sobotę, już jutro zaprasza na spotkanie zatytułowane „Piraci z Karaibów”. W godzinach 16.00 – 19.00 praskie dzieciaki będą miały okazję spotkać się z morskimi rabusiami i staną się poszukiwaczami skarbów. Organizatorzy zachęcają dzieci do przebrania się i obiecują, że pomogą „domalować resztę”.

W programie m.in. warsztaty plastyczne i konkursy zręcznościowe.  A my serdecznie zapraszamy wszystkich Prażan na  godz. 17.00, na sobotni koncert kwintetu dęto-blaszanego Wah – Wah Brass. Zespół w składzie: Szymon Gwóźdź – trąbka, Mateusz Gwizdałła – trąbka, Tomasz Mazur – waltornia, Michał Daszkiewicz – puzon, Paweł Płaczkowski – tuba, umili Wam czas muzyką filmową.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Karczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *