„Księga dżungli” i piknik z Radiem dla Ciebie, czyli ZOO obchodzi Dzień Dziecka

Warszawski Ogród Zoologiczny świętuje Dzień Dziecka razem ze swoimi gośćmi. W najbliższy weekend odbędą się dwie imprezy plenerowe, na których musicie być.

Już w sobotę 3 czerwca bądźcie gośćmi ogrodu podczas pikniku z Radiem dla Ciebie. W programie wiele atrakcji i dobrej zabawy. Nie zabraknie konkursów i pokazów.

A w niedzielę 4 czerwca zapraszamy o godz. 15.30 na ciekawe i inspirujące warsztaty zorganizowane przez Wydawnictwo Tashka, które ma swoje stoisko i kawiarnię ZOO FIKA w ogrodzie zoologicznym przy fontannie. Przed nami wspaniała i twórcza zabawa dla dzieci, czyli warsztaty tworzenia masek, w których inspiracją będą mieszkańcy ZOO. Dzieci będą pracować z materiałami z odzysku, aby poznać ich artystyczny potencjał i nadać im drugie życie. Użyją także kolorowych papierów, filcu, plasteliny, koralików i innych ciekawych materiałów. Maski będą kolorowe, egzotyczne i unikatowe.

Nie może Was również zabraknąć na spotkaniu z bohaterami „Księgi Dżungli”. O godz. 17.30 artyści z Teatru Roma wystąpią na scenie obok Willi Żabińskich – bardzo blisko wejścia od strony ul. Ratuszowej.  Aktorzy przygotowali specjalny pokaz artystyczny, w którym wcielą się w dzikie zwierzęta. Zaprezentują fragmenty aktualnie granego spektaklu i zaczarują publiczność śpiewając oryginalne piosenki ze swojego przedstawienia.

Udział we wszystkich przygotowanych w tych dniach atrakcjach zawiera się  w cenie biletu do ZOO. Serdecznie zapraszamy do świętowania!

Joanna Karczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *