Sportowy Dzień Dziecka

Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ – Wojciech Zabłocki obiecał, że 3 czerwca założy sportowy strój oraz buty, by spędzić ten dzień w zdrowym ciele i duchu. Co więcej, do podobnej aktywności zaprasza nas wszystkich. Co takiego zaplanował burmistrz?

Okazuje się, że Wojciech Zabłocki razem ze Zbigniewem Korczem – Dyrektorem Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Praga-Północ m.st. Warszawy zapraszają nas 3 czerwca na Stadion przy ul. Kawęczyńskiej 44 na obchody Sportowego Dnia Dziecka.

Bądźcie z nami już od 10.00. Z okazji święta najmłodszych oraz jubileuszu XX-lecia Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Praga-Północ m.st. Warszawy organizatorzy przygotowali dla naszych milusińskich mnóstwo atrakcji.

Swój udział w tym wyjątkowym dniu zapowiedzieli m.in. piłkarze reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Umiejętności lekkoatletyczne będzie można sprawdzić z naszą olimpijką, medalistką Mistrzostw Świata i rekordzistką Polski na 400 m ppł, Anną Jesień. Na boisku rozegrany zostanie turniej drużyn podwórkowych w piłkę nożną.

Na rodziny czekać będą strefy sportowo – rekreacyjne. Nie zabraknie występów artystycznych, prezentacji cennych pamiątek piłkarskich największych światowych i polskich gwiazd. Ponadto odbędą się zajęcia z ZUMBY dla dzieci i rodziców. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zabawach artystycznych i rekreacyjnych pod opieką animatorów lub pozjeżdżać z ogromnej zjeżdżalni.

To tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ we współpracy z Dzielnicowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Praga-Północ. W sobotę 3 czerwca przyjdźcie na Stadion przy Kawęczyńskiej i przekonajcie się sami, jak ciekawie i zdrowo można świętować Dzień Dziecka.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Karczmarczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *