Spotkajmy się przy stole

Sąsiedzki Dom „Szmulowizna” zaprasza na cykl bezpłatnych wydarzeń. Teraz możemy wspólnie usiąść do stołu, by razem zjeść śniadanie lub rozkwitnąć artystycznie. Przekonajcie się sami.

O Miejscach Aktywności Lokalnej na Pradze pisaliśmy tu: https://praskieklimaty.pl/index.php/2017/02/16/miejsca-aktywnosci-lokalnej-na-pradze/. Tym razem przyglądamy się ofercie Sąsiedzkiemu Domu „Szmulowizna” przy ul. Łochowskiej 31, który wpisuje się w nurt lokalnych centrów społecznościowych, integrujących ludzi i zachęcających do wspólnych przedsięwzięć.

Już jutro, 21 maja o godz. 12.00 zapraszamy Was na zdrowe śniadanie sąsiedzkie. Przyjdźcie rodzinnie, z dziećmi i przyjaciółmi. Weźcie ze sobą ulubione dodatki do placków, które wspólnie przygotujemy. Jak zapewniają organizatorzy, placki bananowe będą przygotowane w oparciu o zdrowy przepis Anny Lewandowskiej. Przynieście ze sobą gorzką czekoladę, rodzynki i dobry humor. Więcej informacji o sąsiedzkim śniadaniu znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1897350057220891/?active_tab=about.

A dla miłośników artystycznych wrażeń Sąsiedzki Dom „Szmulowizna” ma ciekawą propozycję, która doskonale wpisuje się w zbliżający się Dzień Matki. We wtorek 23 maja o godz. 16.00 odbędą się warsztaty plastyczne, podczas których wykonane zostaną kartki dla Mam. Możecie zabrać rodzeństwo, przyjaciół i pod okiem pomysłowej Ani wykonać oryginalną laurkę dla swojej mamy. Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: szmulowizna@fundacja-hereditas.pl lub w wiadomości na Facebooku: https://www.facebook.com/events/293251674448163/?active_tab=about.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w Sąsiedzkim Domu „Szmulowizna”. Tylko od Was zależy, jak może wyglądać czas spędzony w tej części Pragi-Północ. O innych wydarzeniach przy Łochowskiej 31 przeczytacie tu: http://www.szmulowizna.waw.pl.

Joanna Karczmarczyk

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *