Darmowa Zumba na Pradze

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, nie tylko w świecie zwierząt i roślin. Ludzie pragną w tym okresie posprzątać przestrzeń wokół siebie, wpuścić do swego świata promienie słońca i świeże powietrze. Podejmujemy się również wysiłku związanego z regeneracją ciała, oczyszczamy organizm z toksyn, zwracamy uwagę na dietę, korzystając z pojawiających się na rynku owoców i warzyw, łatwiej nam rozpocząć trening fizyczny. Teraz zadbanie o własną kondycję może być jeszcze łatwiejsze. Przekonajcie się sami.

Ze wsparciem w walce o zdrowie przychodzą dwa wiosenne programy treningowe skierowane do wszystkich, którzy są mieszkańcami Pragi-Północ i pragną rozruszać organizm po zimie. Pierwszy zatytułowany „Zumba integruje – zumba ciało kształtuje” oraz drugi „Bezpłatny fitness na Pradze-Północ” są projektami realizowanymi w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2017.

Zajęcia odbywają się w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji, Fenix Fight Club mieszczącym się przy ul. Jagiellońskiej 7.

Sportowe zmagania trwają od 24 kwietnia br., jednak udało się nam ustalić, że są jeszcze wolne miejsca dla chętnych. Program bezpłatnych zajęć dla Prażan potrwa do 15 grudnia 2017 roku.

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy pod nr tel. 730-680-700. Na zajęcia obowiązują zapisy.

Harmonogram zajęć:

ZUMBA – wtorek i środa, godz. 18.30 (od czerwca również czwartek).

FITNESS – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, godz. 17.30.

Joanna Karczmarczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *