Co robi Policja, by zapewnić nam bezpieczeństwo?

Masz pewność, że Policja wykorzystuje wszystkie możliwe środki i narzędzia w walce o bezpieczeństwo? Jesteś dociekliwy i chcesz ocenić dotychczasowe metody pracy służb mundurowych? Nieważne, czy chcesz docenić funkcjonariuszy, czy wytknąć ich potknięcia. Ważne, że chcesz uczestniczyć w dyskusji o bezpieczeństwie.

Już 15 maja odbędzie się debata nt. bezpieczeństwa, na którą wszystkich mieszkańców Warszawy zaprasza Komendant Rejonowy Policji Warszawa VI. Poniedziałkowe spotkanie z udziałem służb mundurowych dotyczyć będzie metod pracy nad bezpieczeństwem, możliwości wykorzystywanych w tym zakresie oraz ocenie dotychczasowej pracy.

Ciekawym punktem konsultacji zatytułowanej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” będzie okazja do przedstawienia własnego pomysłu na zwiększenie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, w pracy, w szkole czy w ruchu drogowym.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z przedstawicielami Policji, Straży Miejskiej oraz Urzędu Dzielnicy Praga-Północ zapraszamy 15 maja o godz. 18.00 do Wyższej Szkoły Menadżerskiej przy ul. Kawęczyńskiej 36 (wejście „F”, IV piętro – aula).

Joanna Karczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *