Zabawa na Floriańskiej

W najbliższą niedzielę zapraszamy naszych Czytelników na XII Jarmark Floriański, który w tym roku odbędzie się na ulicy Floriańskiej.

Już pojutrze 7 maja skierujcie swoje kroki w stronę Floriańskiej. Zaskoczonym nową lokalizacją  śpieszymy wyjaśnić, że w Parku Praskim, w którym do tej pory odbywał się jarmark, na remont czeka muszla koncertowa. Jej modernizacja jest jednym z powodów zmiany miejsca tegorocznej imprezy.

Burmistrz dzielnicy Praga-Północ Wojciech Zabłocki zaprasza do udziału wszystkich, którzy pragną w tym dniu pośmiać się z artystami kabaretów scen polskich oraz posłuchać tanecznej muzyki „na warszawską nutę”. Niekwestionowaną gwiazdą jarmarku będzie wirtuoz akordeonu, czyli Marcin Wyrostek.

Na występy na scenie głównej zapraszamy od godz. 14:00. A już od godz. 9:00 rano organizatorzy jarmarku przygotowali dla Was stoiska handlowo-wystawiennicze z produktami regionalnymi oraz wyrobami rzemiosła artystycznego. W programie przewidziane zostały również darmowe atrakcje dla najmłodszych m.in. dmuchane zamki do skakania.

W związku z niedzielnym Jarmarkiem Floriańskim przypominamy o zmianie organizacji ruchu. Od 6 maja br. (od godz. 20.00) do 8 maja br. (do godz. 2.00) na odcinku Al. Solidarności od ul. Jagiellońskiej do ul. Floriańskiej oraz na ul. Floriańskiej obowiązuje zakaz parkowania (zgodnie z ustawionymi znakami).

Pamiętajcie zatem o przepisowym parkowaniu, by uniknąć odholowania auta i śmiało korzystajcie z atrakcji przygotowanych przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ, Kurię Diecezji Warszawsko-Praskiej i Dom Kultury Praga.

Joanna Karczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *