Zlot Pojazdów Zabytkowych i Rajd po warszawskiej Pradze

Tor Żerań FSO wzbudza kontrowersje. Można kochać go za ryk silników lub nienawidzić. Jednak nie można mu odmówić klimatu, który sprawia, że od lat ma powiększającą się rzeszę fanów.

Właśnie dla wszystkich miłośników motoryzacji zorganizowana zostanie druga edycja Zlotu Pojazdów Zabytkowych oraz Rajd po warszawskiej Pradze ‘’Praskie Klimaty’’. Już 28 maja o godzinie 12.00 rozpocznie się impreza na Torze Żerań FSO.

W rajdzie mogą wziąć udział samochody powszechnie uważane za klasyczne tj. do 1990 roku. Samochody produkcji polskiej i radzieckiej oraz samochody ciekawe, wyjątkowe i nietuzinkowe będą kwalifikowane bez względu na wiek aut.

Wpisowe za udział w rajdzie wynosi 20 zł (płatne na konto podane po zaakceptowaniu zgłoszenia przez organizatora).

Na wszystkich czekać będzie dobra muzyka, smaczne jedzenie oraz wystawa klasycznych samochodów.

Zgłoszenia należy kierować na adres: praskie.klimaty@wp.pl. W treści zgłoszenia z tytułem „ZGŁOSZENIE NA RAJD” umieszczamy:

– Imię i nazwisko kierowcy i pilota

– Marka, model i rok samochodu

– Jedno zdjęcie samochodu

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2017 roku lub do zamknięcia listy startowej, która mieści 60 miejsc. Więcej informacji na temat imprezy na torze znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/799637020167992/.

Joanna Karczmarczyk

 

 

One thought on “Zlot Pojazdów Zabytkowych i Rajd po warszawskiej Pradze”

  1. To już nie aktualne, gdyż tor został zamknięty i zdemolowany przez ciężki sprzęt budowlany – właściciel terenu, Mennica Polska postawi tam osiedle mieszkaniowe. Amatorzy motosportu wrócą zaś na ulicę..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *