Tańsze projekcje filmowe dla Seniorów

W Filmowym Klubie Seniora ‘’Praha’’ odbywają się specjalne pokazy filmowe przeznaczone dla Seniorów. Fanów kina zapraszamy na Jagiellońską 26.

Klub Seniora to propozycja dla osób po 55 roku życia. W praskim kinie członkowie mogą liczyć na atrakcyjne ceny biletów oraz ciekawe prelekcje. Program Filmowego Klubu to nie tylko najnowsze premiery filmowe czy wyselekcjonowane propozycje kinematografii, to również konsultacje ze specjalistami oraz bezpłatne badania kontrolne.

Przed projekcjami odbywają się spotkania z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, podczas których można się dowiedzieć m.in. czym jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS lub jak założyć profil internetowy. Konsultacje to również czas na doradztwo z zakresu emerytur oraz świadczeń społecznych.

A w wybrane dni miesiąca Centrum Medyczne Synexus przeprowadza w kinie bezpłatne badania, a wraz z nimi pomiar ciśnienia czy poziom tkanki tłuszczowej.

Ogromną zaletą posiadania Karty Filmowego Klubu Seniora jest niższa cena biletów oraz promocje w barze kina ‘’Praha’’. Zachęcamy do nabycia bezpłatnych Kart w kasie, dzięki którym w każdy czwartek o godzinie 11:00 można obejrzeć seans filmowy za 12 złotych.

Już 20 kwietnia zapraszamy na ‘’Amok’’ w reżyserii Kasi Adamik, a 27 kwietnia czekać na Was będzie film Asghara Farhadiego ‘’Klient’’. Serdecznie zapraszamy do kina ‘’Praha’’. Szczegółowy repertuar znajdziecie tu: http://www.kinopraha.pl/.

Joanna Karczmarczyk

One thought on “Tańsze projekcje filmowe dla Seniorów”

  1. Prosimy o uruchomienie seansów filmowych po cenach 12 zł dla „seniorów” również w godzinach wieczornycn- „po pracy” seniorów. Godzina obecna 11.00 jest dla bezrobotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *