Aktywny weekend

W naszym cyklu bezpłatnych wydarzeń kulturalnych na Pradze oraz w okolicy przygotowaliśmy dla Was plan na najbliższą sobotę.

Zbliżające się święta Wielkiej Nocy są okazją do biesiadowania w gronie rodziny, dlatego zapraszamy wszystkich na przedsmak wspólnego celebrowania, a mianowicie na Ekologiczny Jarmark Wielkanocny. Od godziny 14.00 na Wybrzeżu Puckim 2 czekać na Was będzie ekologiczna żywność, stoiska z rękodziełem oraz liczne atrakcje dla fanów życia zgodnego z ideą eko. Organizatorzy wydarzenia Fundacja Pociecha serdecznie zapraszają.

Po uciesze podniebienia sugerujemy spacer. Tym razem ‘’Aktywni + ‘’ pójdą tropem licencjonowanego przewodnika Rafała Dąbrowieckiego. Śladem ‘’Legendarnych knajp Pragi’’ wyruszcie o 15.00 sprzed wejścia na teren bazaru Różyckiego od strony ulicy Targowej. A na spacerze dowiecie się m.in. gdzie można było dostać po uchu od najlepszego w Europie boksera, którą knajpę ukochali myśliwi i kto pomylił Brzeską z dzikim zachodem.

Po spacerze coś dla ucha. O godzinie 17.00 w Domu Kultury Zacisze startuje GITARERRA XI Przegląd Zespołów i Indywidualnej Gitary Klasycznej. Przegląd w formie koncertu służy konfrontacji młodych muzyków. W jury zasiądą: Jan Kasprzyk – przewodniczący, Daniel Zakościelny i Michał Chwała. Szczegółowe informacje na stronie: http://www.zacisze.waw.pl/pl/aktualnosci . Zapraszamy na koncert przy Blokowej 1. Wstęp wolny.

Joanna Karczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *