Ptaki w obiektywie

W zeszłym roku National Geographic opublikowało zdjęcia przyrodnicze wyłonione w konkursie Związku Polskich Fotografów Przyrody. Fauna i flora w obiektywie najlepszych zachwyca kolorami, emocjami, nadzwyczajnymi kadrami. Ujęcie przyrody w jej najbardziej magicznej, ulotnej formie to sztuka z najwyższej półki.

W tym roku zapalonych fotografów przyrody zapraszamy do konkursu zorganizowanego przez Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie. W pojedynku na niezwykłe uchwycenie ptasiej zimy może wziąć udział każdy. Tematem zdjęć mają być ptaki, które zimą przylatują do karmników.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia w formie odbitek o wymiarach 20 x 30 cm. Wymagana jest również wersja elektroniczna zdjęć (na płycie CD). Na odwrocie każdego zdjęcia należy umieścić swoje dane: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, adres email.

Fotografie należy złożyć osobiście w Dziale Dydaktyczno – Popularyzatorskim (w godz. 7.30 – 15.00) lub na portierni ZOO (czynna przez całą dobę), bądź przysłać na adres: Miejski Ogród Zoologiczny ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa z dopiskiem na kopercie KONKURS FOTOGRAFICZNY.

Termin składania prac: do 28.02.2017                        

Rozstrzygnięcie konkursu: 10.03.2017

Na zwycięzców czekają nagrody. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wręczenia nagród oraz wystaw pokonkursowych zostaną umieszczone na stronie internetowej Ogrodu (www.zoo.waw.pl).

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu.

Joanna Karczmarczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *