Patriotyzm to nie fikcja

Mural praga dzieci

Warszawiacy lubią gry miejskie. Umawiają się w wybranym punkcie miasta, dostają wytyczne, realizują zadania w poszukiwaniu odpowiedzi. Wchodzą w tkankę miasta, by dotrzeć na metę. A co powiedzą o patriotycznej grze komunikacyjnej, odgrywanej w przestrzeni Warszawy?

Teraz, za sprawą burmistrza Wojciecha Zabłockiego oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej warszawiacy maja okazję wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu, jakim będzie symboliczne umieszczenie Tabliczki Patriotycznej gry komunikacyjnej na budynku d. Sowieckiego Trybunału Wojennego, prokuratury i NKWD, które odbędzie się 2 lutego 2017 roku, godz. 10.00, ul. 11 Listopada 68.

Uroczystość ma być zachęceniem do udziału w grze, polegającej na dotarciu do wybranych Miejsc Pamięci Armii Krajowej za pomocą komunikacji miejskiej.

Lubisz wyzwania, kochasz miejskie podróże i doceniasz pamiątki historii? Czeka na Ciebie ponad 120 Miejsc Pamięci Armii Krajowej w Warszawie, 640 zespołów przystankowych, obejmujących 2,4 tys. przystanków tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra, w większości z których umieszczone są tabliczki z kodami QR.

Zapraszamy do jedynej takiej gry miejskiej.

Więcej informacji o grze znajdziecie na:

https://armiakrajowa.org.pl/ztm/gra_ztm.html

Joanna Karczmarczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *