Wytchnienie dla ciała i ducha – Joga w Parku Skaryszewskim

Gimnastyka na świeżym powietrzu gwarantuje nam nie tylko rozruszanie zastałych mięśni, ale również zmianę perspektywy, ważną dla odkrywania nowych możliwości własnego ciała. Wiosna to doskonały moment na chwilowe opuszczenie zamkniętej sali treningowej i wyjście z dowolną aktywnością fizyczną w plener. Teraz zachęcamy Was do tego szczególnie, bowiem nadarza się okazja, by pod okiem profesjonalistów ćwiczyć w naszym ulubionym Parku Skaryszewskim. Tym razem zapraszamy Was tam na jogę.

Już jutro, tj. 13 czerwca, w Parku Skaryszewskim odbędą się zajęcia jogi. Nie martwcie się, że mocne, czerwcowe słońce będzie utrudniało trening. Spotkanie zaplanowane zostało na godzinę 18.30, czyli w czasie, gdzie całodzienny upał zelżeje, a niższa temperatura da wytchnienie.

Organizatorem wydarzenia jest PrzeDobrze. Godzinną sesję jogi poprowadzi na pięknej polanie instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga (pod patronatem prof. Janusza Szopy) Marta Karczewska.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy zjawić się na polanie w wygodnym stroju, z matą lub kocem/ręcznikiem. Ćwiczenia odbywać się będą boso. Organizatorzy zwracają uwagę na to, że podczas relaksacji ciało ulegnie wychłodzeniu, zatem warto zabrać ze sobą skarpety i bluzę.

Niech nie obawiają się Ci, którzy jeszcze nigdy nie mieli do czynienia z jogą. Poziom ćwiczeń będzie dostosowany do różnych poziomów zaawansowania. I pamiętajcie, dobre chęci i pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, by trening był prawdziwą przyjemnością. 

Serdecznie zapraszamy.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *