Co z tą Bohemą? Znamy generalnego wykonawcę inwestycji Bohema – Strefa Praga

Bohema – Strefa Praga to inwestycja, która zrealizowana zostanie przy ul. Szwedzkiej, w pobliżu powstającej stacji metra. Nowy projekt mieszkaniowy ma już generalnego wykonawcę. Dowiedzcie się, kto nim został.

Pierwszy etap praskiej BOHEMY ma Generalnego Wykonawcę. Jest nim firma Unibep S.A., która jeszcze w kwietniu rozpoczęła prace budowlane. Wartość kontraktu opiewa na 65 mln złotych netto.

Spółki zawarły w dniu 25 kwietnia 2018 umowę o roboty budowlane na wykonawstwo pierwszego etapu mieszkaniowego praskiej BOHEMY. W tym etapie powstaną 3 budynki: dwa kameralne 6-piętrowe oraz jeden 4-piętrowy.  W sumie 303 mieszkania od 27 do 135 m2, 8 lokali usługowych oraz 312 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, a wielkość powierzchni użytkowej wyniesie 15.800 m2.

– Mamy doskonałą lokalizację, ciekawy projekt. Nie mogło zabraknąć profesjonalnego wykonawcy – powiedział Arie Koren, CEO OKAM. – Dzisiaj, kiedy sprzedane jest już ponad 60 proc. mieszkań w pierwszym etapie, czujemy się zobligowani przez naszych klientów do wyboru wykonawcy, który zagwarantuje najwyższy poziom usług. I taką firmą jest Unibep.

– To kolejny projekt realizowany z OKAMem. Cieszymy się, że możemy współtworzyć tak ciekawą i oryginalną koncepcję urbanistyczną jaką jest BOHEMA – Strefa Praga – powiedział Leszek Gołąbiecki, Prezes Zarządu Unibep – Z pracami budowlanymi ruszamy jeszcze w kwietniu 2018, a planujemy je zakończyć w I kwartale 2020 roku.

Prace budowlane na terenie inwestycji zgodnie z harmonogramem zaczną się w ostatnich dniach kwietnia 2018.

Ceny mieszkań, które jeszcze pozostały w sprzedaży zaczynają się od 8.300 do 10.000 zł / m2.

Biuro sprzedaży przy ulicy Szwedzkiej 20 zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 15:00.

Materiał reklamowy: Okam Capital

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *