Stand-up Czesława Mozila, Bal Karnawałowy dla Dzieci, „Pączkowanie” – luty w DK Praga cz.1

Po feriach powrót do obowiązków bywa trudny, jednak czas ten może zostać spędzony całkiem przyjemnie. Wystarczy odwiedzić dzielnicowy Dom Kultury przy ul. Sawinkowej 2. Dziś przedstawimy wydarzenia, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Będzie się działo!

W nowej, lutowej ofercie Domu Kultury Praga przygotowano wiele atrakcji dla dzieci. Już we wtorek, 6 lutego, zapraszamy najmłodszych na Bal Karnawałowy. Wystarczy odebrać bezpłatne wejściówki i zjawić się o godzinie 17.00 przy ul. B. Sawinkowej. „Tańce, korowody, animacje, zabawy i konkursy z nagrodami. Najmłodsi zostaną porwani do baśniowego świata w głąb mórz i oceanów. Zabierze je tam Baśniowy Okręt z wesołym marynarzem Sztormikiem i Wróżką Różowych Róż. A ponieważ jest to bal przebierańców – pomysłowy strój jest wymogiem absolutnie koniecznym. Choćby z koroną.”

A dla łakomczuchów i miłośników gotowania, mamy bardzo ciekawą propozycję spędzenia czwartku. O godzinie 17.00 oraz o 18.30, 8 lutego, odbędą się Warsztaty Kulinarne dla Dzieci i Młodzieży, zatytułowane „Pączkowanie”. Zajęcia poprowadzi Pani Marzenka z Domu Kultury w Rembertowie. „DK Praga w Tłusty Czwartek zaprasza na ucztę, poprzedzoną warsztatami smażenia „prawdziwych” pączków z „żywego” ciasta i faworków. Najmłodsi poznają tradycyjne receptury i techniki domowego wytwarzania tych pyszności. A później będą je jeść […].”

I grupa: 17:00-18:00 / dzieci

II grupa: 18:30-19:30 / młodzież

Będzie wesoło i tak słodko, że aż palce lizać! Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Piątek, 9 lutego, upłynie pod hasłem Urodziny Pragi. Z okazji 370. rocznicy nadania Pradze praw miejskich przez króla Władysława IV w dzielnicy odbywać się będą koncerty, wystawy oraz eventy celebrujące to wydarzenie. Jednym z nich będzie występ Czesława Mozila zatytułowany „Czesław śpiewa Solo Act”, czyli połączenie koncertu, monodramu i stand-upu. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami w piątek, 9 lutego, o godzinie 19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy wcześniej odebrać wejściówkę w DK przy Sawinkowej 2.

 

JK

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *