Papierosy bez akcyzy. Zatrzymany 45-letni obywatel Ukrainy

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją, w jednym z mieszkań na Pradze Północ zabezpieczyli 1084 opakowania papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Za posiadanie papierosów bez akcyzy odpowie 45-letni obywatel Ukrainy.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją otrzymali informację, z której wynikało, że w jednym z mieszkań na warszawskiej Pradze Północ przetrzymywane są papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Kontroli funkcjonariuszy poddany został wskazany lokal przy ul. Alei Tysiąclecia. Wylegitymowano wchodzącego do mieszkania mężczyznę, w którego torbie znaleziono nielegalne papierosy.

W zamieszkiwanym przez 45-latka lokalu odnaleziono 1084 opakowań papierosów różnych marek, które nie były opatrzone wymaganymi banderolami. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Jagiellońskiej.

Po analizie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut dotyczący przechowywania papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

Fot. KSP

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *