Praga-Północ dla Seniorów. Spacer badawczy z elementami nordic walkingu

Jeśli jesteś Seniorem i mieszkasz na Pradze-Północ, to mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Spacer badawczy z elementami nordic walkingu to okazja do zażycia ruchu oraz bardzo ciekawa forma poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Czego? Przekonajcie się sami.

Już jutro, 14 grudnia br. odbędzie się spacer badawczy połączony z elementami nordic walkingu. Spacer dedykowany jest seniorom mieszkającym na Pradze-Północ i odbywa się w ramach projektu „As w budżecie partycypacyjnym” realizowanym jest przez Pracownię Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” we współpracy z Urzędem Dzielnicy Śródmieście i Urzędem Dzielnicy Praga-Północ. Działania są współfinansowane przez m.st. Warszawę.

W czwartek o godzinie 11.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych Seniorów do przybycia na ulicę Targową, zbiórka przy wejściu do metra CH Wileńska. Weź ze sobą kijki (jeśli nie masz, to nie szkodzi, organizatorzy zadbają o nowicjuszy) i wyrusz na spacer ulicami Pragi-Północ. Sprawdź, co można poprawić dla ogólnego komfortu mieszkańców dzielnicy. Wspólne wyjście to doskonała okazja, by poznać wzajemne oczekiwania oraz szukać pomysłów, które mogłyby zostać zgłoszone do budżetu partycypacyjnego.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spacerze, który w niezobowiązującej formie, umożliwi dialog międzypokoleniowy. To ciekawa alternatywa dla klasycznych spotkań przy herbacie. Być może są wśród Was aktywni, starsi ludzie, którzy właśnie w takim wydaniu zechcą uczestniczyć w procesie współdecydowania o dzielnicy.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *