Hokej, „szachy na lodzie”, zjazd pontonem z Górki Lodowej? Ruszyła piąta edycja Zimowego Narodowego

Zimowy Narodowy to projekt, który wraz z nastaniem zimy zamienia płytę Stadionu Narodowego w Zimowe Miasteczko. Na gości czeka prawdziwe, zimowe szaleństwo. Możecie m.in. zagrać w curling , czyli „szachy na lodzie”, poczuć adrenalinę podczas zjazdu pontonem z Górki Lodowej Actimela lub wybrać się na przejażdżkę bumper cars.

Już 2 grudnia ruszyła 5. Edycja Zimowego Narodowego. Na gości czekają trzy lodowiska, dwa tory do curlingu, 11-metrowa górka do zjeżdżania na pontonach oraz atrakcja znana z wesołych miasteczek – bumper cars, czyli przejażdżka wyjątkowymi pojazdami. Wystarczy wsiąść do kolorowych pontonów, zapiąć pasy i oddać się chwilom beztroskiego szaleństwa.

Fot. http://zimowynarodowy.pl/

Fot. http://zimowynarodowy.pl/

Dla tych, którzy od jazdy na łyżwach i stąpania po lodzie wolą poruszanie się na deskach, hulajnogach czy rolkach przygotowany został skatepark.

Fot. http://zimowynarodowy.pl/

Organizatorzy zadbali również o strefę dla najmłodszych, połączoną z jednym z lodowisk (lodowisko B), na którym w sobotnie i niedzielne poranki prowadzona jest Zimowa Szkółka Danonka. To właśnie w niej, pod okiem instruktorów z Ice&Fun, przy muzyce, poprzez zabawę, dzieci uczą się jazdy na łyżwach. Tuż obok znajduje się namiot z atrakcjami dla najmłodszych, w którym odbywać się będą weekendowe animacje, a każde dziecko będzie mogło skorzystać z zabawek, gier, kolorowanek czy gigantycznych klocków.

Fot. http://zimowynarodowy.pl/

– Do tej pory, w trakcie 4 edycji, ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego skorzystało ponad 1,7 mln osób, co świadczy o tym, że nasi goście chętnie spędzają tu czas. Śmiało możemy powiedzieć, że Zimowy Narodowy stał się największą zimową atrakcją Warszawy. W tym sezonie zaskoczymy gości nowym kształtem Zimowego Miasteczka oraz mnóstwem atrakcji, z których można skorzystać, aż do 11 marca – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

JK

Fot. http://zimowynarodowy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *