Filmowy Klub Seniora. Senior w kinie Praha

Wstąp do Filmowego Klubu Seniora. Kino Praha przygotowało specjalną ofertę dla miłośników kina po 55 r. ż. Serdecznie zapraszamy na seanse na Jagiellońską 26.

Drogie bilety do kina to już przeszłość. Tym bardziej jeśli skończyliście 55 lat. Specjalnie dla Was praskie kino ma wyjątkową ofertę: tanie bilety i atrakcyjne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin.

Jeśli wstąpisz do Klubu Seniora, bilet na wybrane projekcje kupisz za jedyne 12 złotych. To nie wszystko. Przed projekcjami odbywają się spotkania z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, podczas których można się dowiedzieć m.in. czym jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS lub jak założyć profil internetowy. Konsultacje to również czas na doradztwo z zakresu emerytur oraz świadczeń społecznych.

A w wybrane dni miesiąca Centrum Medyczne Synexus przeprowadza w kinie bezpłatne badania, a wraz z nimi pomiar ciśnienia czy poziom tkanki tłuszczowej.

Dodatkową zaletą posiadania Karty Filmowego Klubu Seniora są promocje w barze kina ‘’Praha’’. Zachęcamy do nabycia bezpłatnych Kart w kasie, dzięki którym w każdy czwartek o godzinie 11:00 można obejrzeć seans filmowy za 12 złotych.

A już dziś – 23 listopada zapraszamy na 11.00 na pokaz najnowszego filmu Łukasza Palkowskiego pt. „Najlepszy”. Film opowiada historię życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie.

W kolejny czwartek – 30 listopada odbędzie się pokaz filmu „Cicha noc” w reżyserii Piotra Domalewskiego, czyli opowieść o powrocie do rodzinnego domu i niezwykłych wydarzeniach wigilijnej nocy.

Serdecznie zapraszamy do kina Praha. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym repertuarem kina.

A zgodnie z prośbą naszych Czytelników, zachęcamy organizatorów filmowych seansów dla seniorów do rozpatrzenia ich propozycji, a mianowicie organizowania pokazów również w godzinach popołudniowych. Osoby po 55 r.ż. są aktywne zawodowo, zatem nie mają możliwości odwiedzenia kina rano. Trzymamy kciuki za wyjście kina Praha naprzeciw oczekiwaniom ich wiernych gości – miłośników kina.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *