Targ Międzykulturowy – Zoo Market zaprasza z Erasmusem

W najbliższy weekend szykujcie się na międzykulturową ucztę. Twórcy Zoo Market we współpracy z organizacją studencką Erasmus Student Network zapowiedzieli wyjątkowe wydarzenie. W szczególnym klimacie warszawskiej Pragi odbędzie się Targ Międzykulturowy. Wyostrzcie wszystkie zmysły. Będzie smacznie, melodyjnie i oczywiście będzie można zrobić zakupy. Kulturalne zakupy.

Powstały w czerwcu ubiegłego roku wyjątkowy bazar (w doskonałej lokalizacji w al. „Solidarności” 55, vis a vis wybiegu miśków zoo, obok praskiej katedry, tuż przy stacji metra Dworzec Wileński) cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców Warszawy. Co tydzień, bez względu na pogodę, Zoo Market zaprasza na zakupy i na ponad 1000m2 gości wielu miłośników designerskiego wyposażenia wnętrz czy ubrań vintage.

Pomysłodawcy bazaru: Marcin Brzózka – twórca legendarnego klubu Saturator na Pradze, Witek Grzybowski – prowadzi na Pradze kluby Hydrozagadka i Chmury, Agnieszka Kowalska – dziennikarka, stworzyli miejsce jedyne w swoim rodzaju. Na tym bazarze kupicie m.in. oryginalne meble z lat 50., ubrania, dodatki, płyty czy książki. W swobodnej atmosferze miasta smacznie zjecie i posłuchacie muzyki. Luźna atmosfera miejsca sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi.

A już w najbliższy weekend 28 i 29 października od godz. 10.00 będziecie mieli okazję zrobić zakupy w niecodziennych okolicznościach. Twórcy Zoo Market we współpracy ze studencką organizacją Erasmus Student Network przygotowali prawdziwą międzykulturową ucztę. Studenci z całego świata, którzy przybyli do Polski w ramach wymiany międzynarodowej i od miesiąca studiują na polskich uczelniach, odwiedzą w weekend Zoo Market, aby zaprezentować wszystkim przybyłym swój talent, przybliżyć swoją kulturę oraz dobrze się bawić.

Utalentowani młodzi ludzie podzielą się z Wami swoją sztuką, będą tańce, muzyka instrumentalna. Będziecie mieli okazję poznać obcą kuchnię, twórczość oraz tradycję. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów. Zapraszamy bez względu na pogodę, Zoo Market zyskał zadaszenie, które ochroni Was przed największym deszczem.

JK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *