Zaśpiewaj w Parku Skaryszewskim

Każdy z nas ma aparat głosowy. Tak! Każdy. Teraz w trakcie wakacyjnych warsztatów z emisji głosu możecie nauczyć się, jak prawidłowo z niego korzystać. Ba! Co więcej odkryjecie prawdziwą barwę swojego głosu, poznacie własne możliwości, być może dotrzecie do talentu, który, niczym przyczajony tygrys, drzemał w Was od zawsze. Wystarczy przyjść do Skaryszaka (Parku Skaryszewskiego) i wziąć udział w bezpłatnych lekcjach śpiewu. Wprawdzie nie wiadomo, co z tegorocznym festiwalem w Opolu, ale nie od razu Rzym zbudowano. Wszystko w swoim czasie.

Zapraszamy Was do udziału w wakacyjnych spotkaniach z sopranistką dramatyczną, nauczycielem śpiewu i autorką metody Emisji Głosu EGOsing® – Eleną Egorovą. W cyklu 5 spotkań doświadczona wokalistka nauczy Was m.in. w jaki sposób wydobywać stabilny, silny, nie łamiący się głos oraz w jaki sposób dźwięcznie i donośnie mówić, nie męcząc się.

To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze śpiewem, ale również dla tych, którzy na co dzień używają głosu podczas pracy, w trakcie wystąpień publicznych. Warsztaty skierowane są dla wszystkich osób, które ukończyły 13 r.ż.

Zachęcamy do udziału nauczycieli, którzy w swojej pracy zawodowej narażeni są na przeciążenia związane z intensywnym korzystaniem z aparatu mowy. Podczas zajęć poznacie techniki, które umożliwią Wam łagodne, ale efektywne modulowanie głosu. Zapraszamy osoby, które chciałyby wzmocnić pewność siebie podczas wystąpień publicznych oraz wszystkich, którzy pragną zniwelować wyniki złych przyzwyczajeń pracy aparatu głosowego.

Spotykamy się w każdy piątek o godz. 18.00 przy pomniku żołnierzy radzieckich w Parku Skaryszewskim. Terminy spotkań: 30.06.17, 07.07.17, 14.07.17, 21.07.17, 28.07.17. Wstęp wolny.

Joanna Karczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *